O nas

Firma Polzbyt - Hurtownie Motoryzacyjne, istnieje na rynku wiele lat i dzięki dużemu doświadczeniu oferuje wysokiej jakości produkty i usługi związane z motoryzacją.

Czym się zajmujemy

Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą części i akcesoriów samochodowych. Ciągle dążymy do tego aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna oraz dopasowana do każdego "portfela". Przez wiele lat działalności sprawdziliśmy wielu producentów części, dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni produkt, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Stawiamy na rozwój

Przez wiele lat działalności wprowadzaliśmy do naszej oferty nowości i poszerzaliśmy naszą ofertę. Obecnie oprócz części samochodowych znajdą Państwo w naszej ofercie takie produkty jak wyspecjalizowane bagażniki samochodowe czy bogatą gamę skuterów.

Jesteśmy blisko Ciebie

Naszą ofertę kierujemy głównie dla klientów z Nowego Sącza i okolic. Nasz sieć sklepów i hurtowni samochodowych
zlokalizowana jest w kluczowych miejscach Nowego Sącza. Odwiedź nas!

Hurtownia Motoryzacyjna Nowy Sącz, Aleje Wolności 10

Hurtownia Motoryzacyjna Nowy SączHurtownia Motoryzacyjna Nowy SączHurtownia Motoryzacyjna Nowy SączHurtownia Motoryzacyjna Nowy Sącz

Sklep i Serwis Motoryzacyjny Nowy Sącz, ul. Henryka Siemiradzkiego 16

Serwis Motoryzacyjny Nowy SączSerwis Motoryzacyjny Nowy SączSerwis Motoryzacyjny Nowy SączSerwis Motoryzacyjny Nowy Sącz

Sklep Motoryzacyjny Nowy Sącz, ul. Krakowska 42

Sklep Motoryzacyjny Nowy SączSklep Motoryzacyjny Nowy SączSklep Motoryzacyjny Nowy SączSklep Motoryzacyjny Nowy Sącz

Oferujemy produkty sprawdzonych marek

do_gory